Neváhej a přijď i se svými rodiči na DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na detašovaném pracovišti, který se bude konat 11. ledna 2020 v odborné učebně v Nemocnici Strakonice, a. s.

Bližší informace na tel. čísle: 387 023 011.

Program: prezentace oboru vzdělání se uskuteční v 9 hodin, v 10 hodin, v 11 hodin a ve 12 hodin.

Na setkání s Vámi se těší odborná učitelka ze Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické z Českých Budějovic Bc. Irena Sklenářová a Mgr. Edita Klavíková, MBA, náměstkyně pro ošetřovatelství, hlavní sestra Nemocnice Strakonice a. s.