V České republice v současné době očkuje 1203 subjektů (nemocnic, praktických lékařů atd.). Jsme hrdí na to, že strakonická nemocnice patří mezi špičku v počtu již aplikovaných dávek, stejně jako ostatní jihočeské nemocnice. Počet očkování je dokonce podobný jako v některých krajských nemocnicích. Očkovací centrum funguje. Příští týden očekáváme, že bude naočkováno zhruba 2500 dalších osob.
Praktická prosba: pokud obdržíte tzv. PIN 2, zarezervujte si konkrétní termín očkování co nejdříve, ať neblokujete volné termíny ostatním.