Ve čtvrtek 4. dubna započnou stavební práce v rámci rekonstrukce vjezdu do strakonické nemocnice hlavní vrátnicí, předpokládaná doba trvání rekonstrukce bude cca 14 dní.

Po dobu rekonstrukce bude upraven režim vjezdu a výjezdu automobilem do areálu nemocnice.

1) Vjezd pro veřejnost do areálu bude zajištěn současným vjezdem pro sanitky z ulice Radomyšlská.

2) Výjezd z nemocnice bude přes “technický vjezd” ve spodní části areálu do ulice MUDr. Hradeckého.

Po dobu oprav nebude vybírán poplatek za vjezd.