Česká lékařská společnost J. E. Purkyně

Spolek lékařů Strakonice

OS ČLK Strakonice

pod záštitou Nemocnice Strakonice, a. s.

Vás zvou na přednáškové odpoledne,

které se koná

ve čtvrtek 11. 12. 2014 v 17 hod.

v Rytířském sále strakonického hradu

Kolorektální karcinom z prstenčitých buněk

MUDr. Zdeněk Matkovčík, Chirurgické odd. Nemocnice Strakonice, a.s.

Intususcepce jako komplikace Adenovirové enteritidy u šestiměsíčního chlapce

MUDr. Petra Kinkorová, Dětské odd. Nemocnice Strakonice, a.s.

Transplantace stolice - „novinka“ v léčbě recidivující clostridiové kolitidy

MUDr. Jan Vašíček, Interní odd. Nemocnice Strakonice, a.s.

Příběh mladého muže s epilepsií

MUDr. Markvartová Ivona, Neurologické odd. Nemocnice Strakonice, a.s.

Za organizátory:

Prim. MUDr. Ivo Horný, předseda SL

MUDr., Bc. Tomáš Fiala, MBA, předseda představenstva Nemocnice Strakonice, a.s.

MUDr. Michal Pelíšek, předseda OS ČLK

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLS JEP ve spolupráci s ČLK (ohodnocena kredity) jako akce kontinuálního vzdělávání.

Vzdělávací akce je pořádána dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK.