37. Strakonický seminář

pořádaný ČLK Strakonice

pod záštitou CENTRA PÉČE O ZRAK Nemocnice Strakonice, a.s.

se koná dne 5.12.2014 ve 13.30 v Rytířském sále strakonického hradu.

1. blok

1. prim. MUDr. Pavel Kristen, CPZ Strakonice Nemocnice Strakonice - Kazuistika: Refrakční překvapení?

2. MUDr. Jan Šimek, Oční oddělení Nemocnice České Budějovice a.s - Zkušenosti s ranibizumabem na očním oddělení Nemocnice České Budějovice

3. As. MUDr. Pavel Němec, Oční klinika 1. LF UK a ÚVN - AntiVEGF léčba (ranibizumab) - přehled novinek

Přestávka

2.blok

4. Doc. MUDr. Drahomíra Baráková, CSc., MUDr. Dana Garajová - Splňuje trifokální čočka naše očekávání?

5. Doc. MUDr. Jan Novák, CSc., Nemocnice Pardubice - Prevence sekundární katarakty

6. prim. MUDr. Klára Marešová, Ph.D., Nemocnice Olomouc - Iris capture syndrom

7. MUDr. Lucia Vinceková, CPZ Nemocnice Strakonice a.s. - Oftalmochirurgie u nás

Na odborný program plynule naváže společenská večeře.

Akce má charakter postgraduálního vzdělávání a je garantována ČLK (ohodnocena kredity) jako akce celoživotního vzdělávání.

Každý účastník obdrží certifikát.

Účastnický poplatek 200Kč.

Přihlášky k účasti přijímáme písemně na adresu: „Centrum péče o zrak“ nemocnice Strakonice, Radomyšlská 336, PSČ 38601,telefonicky na tel. 383 314 130 nebo

Ubytování je možno si zajistit:

Hotel „Švanda dudák“ +420 383 324 173

či v pensionu „Na Zborově“ +420 720 111 169