Strakonická nemocnice postupně rozšíří očkování osob bez nutnosti registrace. Již tento pátek 30.7.2021 se budou moci v Očkovacím centru v Lidické ulici ve Strakonicích očkovat neregistrovaní zájemci ve věku od 16 let v čase od 14:30 do 16:00 hod. K dispozici bude vakcína Comirnaty (Pfizer/Biontech).

K očkování je nutné si připravit občanský průkaz a kartičku zdravotní pojišťovny. Na místě pak vyplnit informovaný souhlas očkování a dotazník před očkováním. Samoplátce naše očkovací místa nemá oprávnění očkovat!

Další termíny pro osoby bez předchozí registrace budou příští týden a budou včas oznámeny.

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.