Marie Dolejší se narodila se 3. ledna v 6.11 hodin na porodním oddělení strakonické nemocnice. Vážila 2,7 kilogramu. Maminka se cítí výborně. „Porod trval pouhé tři hodiny. Obešel se dokonce bez zranění. Je to pro mne moc příjemné, protože už pár hodin po porodu si mohu sednout,“ řekla šťastná maminka Ludmila.

Ačkoli celá její rodina žije ve Vimperku, rodit se opět rozhodla ve strakonické nemocnici, kde na svět přivedla i svou první dceru. U narození obou holčiček byl otec vždy přítomen.

Zdroj: Strakonický deník