Ve čtvrtek 19. září patřil strakonický hrad a jeho okolí charitativní akci Sportem proti rakovině. „Celkem se zúčastnilo 2397 běžců a vybralo se 16 000 korun,“ řekla tisková mluvčí 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice Jana Samcová. Pluk byl hlavním organizátorem akce. Výtěžek bude předán onkologickému oddělení strakonické nemocnice na boj proti rakovině. Mezi hosty byli například bývalý diskař Imrich Bugár a rychlostní kanoisté Lukáš Trefil a Radek Šlouf.

Rezervace léků na předpis

Rezervujte si léky z e-receptu online – budete mít jistotu, že pro Vás budou v lékárně připravené.

1. Ve formuláři zadejte identifikátor vašeho e-receptu (12ti místný alfanumerický kód).

2. Vyplňte kontaktní údaje. Použijeme je pouze k dané rezervaci a komunikaci s Vámi.

3. Každý e-recept si rezervujte samostatně.

Až bude vše připraveno k vyzvednutí, pošleme vám email a můžete si pro léky přijít do naší nemocniční lékárny. Pokud nastane problém s dostupností předepsaného léku, ozveme se Vám a dohodneme další postup. Při rezervaci individuálně připravovaného léku budete informováni o termínu vyhotovení přípravku.

Při výdeji léku v lékárně se prosím prokažte identifikátorem receptu (je uveden na receptu, v emailu či sms), bez znalosti identifikátoru Vám léky nemohou být vydány.

Pokud si nevíte rady, napište nám na verlek@nemst.cz, rádi Vám pomůžeme.

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.