Ve čtvrtek 4. dubna započnou stavební práce v rámci rekonstrukce vjezdu do strakonické nemocnice hlavní vrátnicí, předpokládaná doba trvání rekonstrukce bude cca 14 dní.

Po dobu rekonstrukce bude upraven režim vjezdu a výjezdu automobilem do areálu nemocnice.

1) Vjezd pro veřejnost do areálu bude zajištěn současným vjezdem pro sanitky z ulice Radomyšlská.

2) Výjezd z nemocnice bude přes “technický vjezd” ve spodní části areálu do ulice MUDr. Hradeckého.

Po dobu oprav nebude vybírán poplatek za vjezd.

Lékárna - Velikonoce 2019

V době Velikonoc 2019 bude lékárna otevřená na velikonoční pondělí dne 22.4.2019 v době: 9,00 - 12,00 hod.

Oznámení a chystané akce

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.