Již XIV. ročník Prácheňského ošetřovatelského dne, který pravidelně pořádá Nemocnice Strakonice, a.s. přilákal do strakonického kulturního domu 227 účastníků. Úvodem proběhla modní přehlídka tradičních i těch moderních ošetřovatelských stejnokrojů a dále byl již prostor pro vzdělávací program, jehož mottem bylo „Od bolesti až k radosti…“.

Léčba nefyzické bolesti aneb duchovní péče není pánbíčkaření - PhDr. Mgr. Robert Huneš (Hospic sv. Jana N.Neumanna, o.p.s.)

Kladívko na bolest aneb jak můžeme chronickou bolest porazit - MUDr. Miloslav Sýkora (ARO – JIP oddělení Nemocnice Strakonice, a.s.)

Bolesti zad, jedna z nejčastějších příčin nemocnosti - MUDr. Lucie Školníková (Neurologické oddělení Nemocnice Strakonice, a.s.)

Zachraň si svoje záda včas - Bc. Lucie Burianová, Mgr. Kateřina Kramlová (Rehabilitační oddělení Nemocnice Strakonice, a.s.)

Doprovázení umírajících – osobní zkušenosti a prožitky - S.M. Benedikta Vojtěška Bartoňová (Kongregace Šedých sester III. řádu sv. Františka)

Bolest s radostným koncem - Bc. Martina Bláhová, Bc. Šárka Křivanová (Gyn.– Por. oddělení Nemocnice Strakonice, a.s.)

Etiketa 21. století - Eva Filipová (Odbornice na etiketu)

Fotogalerii najdete zde

Oznámení a chystané akce

PŘIPRAVENI POMOCI

Strakonická nemocnice disponuje řadou zdravotnických pracovišť, kde Vám odborníci pomohou řešit Vaše zdravotní problémy. Některá pracoviště mají nadregionální charakter. Současně úzce spolupracujeme s řadou zdravotnických pracovišť, které poskytují superspecializovanou péči.