Již třetí ročník fotbalového turnaje odehráli zaměstnanci jihočeských nemocnic v pátek 9. června na hřišti v Katovicích. Organizace se letos ujala strakonická nemocnice za sponsoringu DYNEX Laboratories, s.r.o. Kromě týmu Českých Budějovic přijeli hráči ze všech velkých zdravotnických zařízení jižních Čech. Utkání se hrála na 2x15 min., 5 hráčů v poli + brankář, střídalo se hokejově a utkání měla dobrou úroveň, většinou těsné výsledky po napínavých bojích.

skupina A

Písek – Tábor 1:1, penalty 2:0

Písek – Jindřichův Hradec 5:1

Tábor – Jindřichův Hradec 1:1, penalty 9:8.

skupina B

Strakonice – Český Krumlov 5:3

Strakonice – Prachatice 4:3

Český Krumlov – Prachatice 4:3.

Utkání o 5. - 6. místo

Prachatice - Jindřichův Hradec 5:3

Semifinále

Český Krumlov – Písek 2:1

Strakonice – Tábor 1:0.

Utkání o 3. místo

Tábor – Písek 5:3

Finále

Strakonice – Český Krumlov 3:2.

Konečné pořadí: 1. Nemocnice Strakonice, a.s., 2. Nemocnice Český Krumlov, a.s., 3. Nemocnice Tábor, a.s., 4. Nemocnice Písek, a.s., 5. Nemocnice Prachatice, a.s., 6. Nemocnice Jindřichův Hradec.

Nejlepším hráčem byl vyhodnocen Tomáš Zavadil z Jindřichova Hradce, tři nejlepší střelci skórovali po šesti brankách – Milan Škrle ze Strakonic, Martin Nerad z Prachatic a Martin Kudláček z Českého Krumlova, cenu pro nejstaršího hráče získal Vilém Zoubek ze strakonické nemocnice.

Sestava vítězného strakonického týmu: Karel Matas, Vilém Zoubek, Radek Chalupa, Pavel Houška, Milan Škrle, Martin Vodvářka, Jan Mareš, Přemysl Fiala, Roman Prokopius, Martin Zoubek, Marek Mika, coach Tomáš Fiala st.

Fotogalerie (foto Jan Škrle)

Několik videí