Okresní přebor lékařů ve stolním tenisu má za sebou sedmnáctý ročník. Jako tradičně se mezi svátky uskutečnil v sále hospody v Zálesí, kde bylo tentokrát sehráno sedmačtyřicet utkání. Z již patnáctého vítězství se radoval Radek Chalupa (chirurgie), který ve finále porazil Tomáše Fialu mladšího (rentgen). Pořadí na stupních vítězů pak uzavřel Pavel Lysenko (chirurgie), který má ve své sbírce také jedno prvenství. Nepopulární „bramborová“ medaile zbyla na Iva Horného (interna), pátý skončil chirurg Jan Vaňata (v historii také jednou vítěz), šestý ředitel strakonické nemocnice Tomáš Fiala starší, sedmý Marek Zbořil (ARO) a osmý Josef Harcuba (rentgen). Ženskou kategorii pak ovládla Eva Fialová z dětského oddělení.

Zdroj: Týdeník Strakonicko