Nemocniční lékárna si v rámci Dnů zdraví připravila pro své klienty soubor přípravků, které budou po celý týden k dispozici za speciální, sníženou cenu. Přípravky byly pečlivě vybrány s ohledem na blížící se období podzimních plískanic, které s sebou přináší zvýšenou zátěž pro lidský organismus. Pomoci mohou přípravky vitaminové, které nastartují imunitní systém nebo potravinové doplňky, které imunitní systém přímo pozitivně ovlivňují. Dále mohou naši klienti výhodně nakoupit přípravky harmonizující psychiku, přípravky, které brání zadržování vody a napomáhají detoxikaci organismu. Naši klienti jistě ocení možnost nakoupit za dobré ceny přípravky pozitivně ovlivňující pohybový aparát.

Pracovníci lékárny budou připraveni poradit klientům s řešením jejich zdravotních problémů a poskytnou odborné informace o nabízených produktech.

BAYFLEX 1178 MG POR TBL FLM 30X1178MG - 259 Kč

- pozitivní účinek přípravku se projeví po několikatýdenním užívání

- obsahuje glukosamin, který patří do skupiny protizánětlivých a antirevmatických látek

- přípravek se užívá k úlevě osteoartrózy kolene mírného až středního stupně

PRUBEVEN 750 MG POTAHOVANÉ TABLETY POR TBL FLM 60X750MG nebo 120x750MG - 349,- ev. 589,- dle velikosti balení

- indikovaný u mírné až středně těžké osteoartrózy kolene

- pomáhá odstraňovat příznaky degenerativního kloubního onemocnění jako je ztuhlost po spánku, bolest při pohybu apod.

Salus Floradix 250ml - 229 Kč

- tekutý doplněk stravy pro zmírnění únavy a vyčerpání

- obsahuje železo v podobě dobře biologicky dostupné organické formě a látky, které podporují jeho vstřebávání - vitamín B1, B2, B6 a vitamín C a výtažky z bylin, ovocných šťáv, pšeničných klíčků a kvasnic

Swiss Vitamín D3-Efekt 1000I.U. tbl.90 - 95 Kč