Dne 10.6.2015 se v areálu nemocnice konala akce v rámci projektu Zdravé dny s VZP, na jejíž organizaci spolupracovali i zaměstnanci nemocnice.

Dopis ředitelky regionální pobočky VZP

Vážený pane předsedo představenstva,

dovoluji si Vám poděkovat za zapojení Nemocnice Strakonice, a.s. do projektu Zdravé dny s VZP. Projekt navštívilo téměř 1700 klientů, poradnou lékaře a měřením prošlo kolem 1000 klientů. Ve Vaší nemocnici se dne 10.6.2015 programu zúčastnilo 300 klientů a 150 z nich bylo změřeno. Celá akce měla kladnou odezvu u návštěvníků a věřím, že tento pilotní projekt bude mít pokračování v dalších letech a bude přínosem pro obě strany.

Ing. Bronislava Hlachová, ředitelka Regionální pobočky Plzeň VZP ČR