Dne 24.6.2015 se v Blatné uskutečnil "Den zdraví" pro zaměstnance firmy LEIFHEIT, v rámci které bylo nabídnuto celkově 11 stanovišť, kde se mohli zájemci nechat vyšetřit, změřit, namasírovat či poslechnout přednášku.

Na odborném zaštítění akce se podíleli zaměstnanci Nemocnice Strakonice, a.s.

Program:

- měření hladiny cholesterolu a glykémie, krevního tlaku, pulsu, vyšetření krevního obrazu, triglyceridy

- vyšetření rizika kardiovaskulárních onemocnění (RNDr.Tokár Zdeněk, Mgr.Kettnerová Eliška, Ing.Kurganskaya Ksenia, Bc.Moučková Lenka, Bc.Šiková Miroslava, MUDr. Kovalíková Miriama)

- prevence bolesti zad, nácvik cviků (Dana Švecová, Bc. Marcela Mrázová)

- oční vyšetřen (MUDr. Lucia Vinceková, Milena Komínková)

- přednášky o první pomoci, nácvik resuscitace (MUDr. Miloslav Sýkora, Květoslava Sýkorová)

-

- vyšetření a přednášky nutriční terapeutky - podpora zdravého životního stylu - stravovací návyky - dobré a špatné potraviny, zdravé hubnutí, jak se správně hýbat, jak si váhu udržet (Drahomíra Tylová, MUDr. Magdalena Chvalová)

- vyšetření pigmentových skvrn

- vyšetření nožní klenby