Lékařská pohotovostní služba (LSPP) pro dospělé v prostorách ambulance interního oddělení v přízemí budovy bude v období vánočních svátků poskytovat zdravotní služby beze změny, tzn. ve všední den od 17,00 h do 21,00h, v sobotu, v neděli a ve svátek od 8. do 20. hodiny. Mimo tuto dobu v nezbytných případech pacienty ošetří lékař interního oddělení.

Chirurgická ambulance je ve všední den, o víkendech i svátcích v provozu nepřetržitě 24 hodin denně v prvním nadzemním podlaží v rekonstruovaném pavilonu operačních oborů (původní budova chirurgie) Přístup na ambulanci je hlavním vchodem přes vstupní halu. Hlavní vchod do budovy je z východní strany, tj.směrem od interního pavilonu. Ve vstupní hale podá pacientům informace nepřetržitá služba.

Dětská pohotovost v přízemí přístavby chirurgického pavilonu ( jižní křídlo, vstup od lékárny) poskytuje lékařské služby o sobotách, nedělích a ve svátek od 8 do 20 hodin. Mimo tuto dobu vaše dítě ošetří lékař na dětském lůžkovém oddělení v prvním patře původního gynekologicko-porodnického pavilonu.

Lékárna nemocnice je pacientům k dispozici v pracovní dny od 7 do 16 hodin, 2. a 3. ledna bude z důvodu inventury uzavřena. Jako jediná ve Strakonicích bude mít nemocniční lékárna otevřeno pro akutní potřebu ve svátek 25. 12. od 14 do 17 hodin, ostatní svátky je lékárna uzavřena.