Vítejte v Nemocnici Strakonice, a.s.

Historie strakonické nemocnice se píše již od roku 1892. V současné době je u nás ročně hospitalizováno cca 14 500 pacientů a provedeno 140 000 ambulantních ošetření. 

Nemocnice je založena Jihočeským krajem, disponuje osmi lůžkovými odděleními s 306 lůžky pro akutní a následnou péči a rozsáhlým spektrem odborné ambulantní péče. Přirozenou spádovou oblastí jsou oblasti Strakonicka, Klatovska, Prachaticka a Písecka. 

Seznam členů etické komise

předseda: MUDr. Pavel Švihálek

členové: JUDr. Alena Hanáčková, MUDr. Jan Hlad, MUDr. Marta Jíňová, Ing. Pavlína Kořánová, MUDr. Anna Kubíncová, MUDr. Michal Pelíšek, MBA, MUDr. Vilém Zoubek, Helena Poláčková

 

Kontakty

Telefon: 383 314 126 / 120

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Činnost komise

Etická komise jako nezávislá odborná komise byla v nemocnici zřízena v roce 1998. V současné době je devítičlenná, její členové byli písemně jmenováni ředitelem nemocnice. 

Hlavní úkoly místní etické komise spočívají zejm. v činnosti při klinickém hodnocení léčiv probíhajícím v Nemocnici Strakonice, a.s. (nejedná se však o etickou komisi pro multicentrická hodnocení), na vyžádání se též může vyjadřovat k problémům týkajícím se obecně zdravotnické etiky. Při své činnosti se etická komise řídí platnou právní úpravou obsaženou v zákoně o léčivech a ve vyhlášce, kterou se stanoví správná klinická praxe a bližší podmínky klinického hodnocení léčiv, a pracuje podle jednacího řádu a svých standardních pracovních postupů.

Standardní operační postupy

Aktuality

Poděkování od našich pacientů

Sponzoring - informace

Dárcem se může stát fyzická i právnická osoba, příspěvky jsou dobrovolným aktem každého, kdo se chce na činnosti a rozvoji nemocnice podílet.
Dary je možné poskytnout věcné nebo finanční.

Za Vaši pomoc velmi děkujeme.

Facebook

Mapa areálu

NAŠE ZDRAVOTNÍ SLUŽBY

Nemocnice Strakonice, a.s. zajišťuje dostupnou, bezpečnou a kvalitní zdravotní péči okresního formátu a usiluje o spokojenost svých pacientů.

SPEKTRUM POSKYTOVANÉ PÉČE

INTENZIVNÍ PÉČE

INTERNÍ I CHIRURGICKÉ OBORY


Odborná péče o Vaše onemocnění a úrazy.

LÉKÁRNA

Poskytujeme široké spektrum odborných farmaceutických a klientsky komfortních služeb.

ZAJISTÍME ČI ZPROSTŘEDKUJEME

KOMPLEXNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČI

Go to top