Oddělení vzdělávání

referentka pro vzdělávání

Středisko vědeckých informací: 1. patro budovy hlavní vrátnice nemocnice

tel. č.: 383 314 441, 777 479 767

Informace ke stážím a praxím

Rezidenční místa

Aktuálně jsou vyhlášena výběrová řízení pro rezidenční místa.

Vyhlášení výběrového řízení - 2017 (1. kolo)

Potřebné dokumenty - lékaři (zdroj - www stránky Ministerstva zdravotnictví ČR):

Přihláška - xlsx dokument

Osobní dotazník - xlsx dokument

Vyhlášení výběrového řízení - 2017 (1. kolo)

Přihláška - xlsx dokument

Osobní dotazník - xlsx dokument

Vzdělávání zaměstnanců

Žádost o povolení účasti zaměstnance na vzdělávací akci

formulář žádosti (žadatel může formulář elektronicky vyplnit a vytisknout, vytištěnou žádost s vyjádřením nadřízeného pracovníka předá na odbor vzdělávání, současně nutno doložit i pozvánku na konkrétní akci, event. program)

Specializační vzdělávání na lékařských fakultách ČR

Na stránkách jednotlivých fakult naleznete informace pro postup při zápisu do specializačního vzdělávání a zařazení do zvoleného základního oboru lékařství, možnosti konzultace při výběru akreditovaných pracovišť, přehled konaných povinných teoretických kurzů v základních oborech, poradenské služby během specializačního vzdělávání či nabídku vystavení certifikátu o absolutoriu základního kmene a zajištění atestační zkoušky a vydání diplomu o získání odborné specializace.

2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Lékařská fakulta v Plzni Univerzity Karlovy v Praze