Potřebujete ambulantní ošetření v naší nemocnici a nemáte hlídání pro své děti?

Nemocnice Strakonice, a.s. nabízí rodičům (matkám i otcům) možnost hlídání dětí v dětském koutku pod dohledem odborného personálu po dobu jejich ošetření v některém z ambulantních pracovišť nemocnice.

Dětský koutek se nachází v prostoru Dětské skupiny Srdíčko (v přízemí budovy Dětského centra Jihočeského kraje – areál nemocnice, za budovou lékárny).

Provozní doba dětského koutku: 8,00 – 18,00 ve všední dny

Cena hlídání: 30 Kč za každou započatou hodinu

Věk dítěte není omezen.

Podmínkou pro hlídání dítěte v dětském koutku je jeho předchozí ohlášení, minimálně 2 hodiny předem na telefonním čísle – 778 702 522. Pouze výjimečně (např. překotný porod, akutní úraz…) lze dítě do dětského koutku umístit i bez předchozí domluvy.

Při vyzvednutí dítěte musí rodič předložit doklad o ošetření v Nemocnici Strakonice, a.s.